نظافت راه پله و مشاعات یک محیط از خدماتی می باشد که توسط شرکت های خدماتی و نظافتی در شرق و غرب تهران ارائه می شود. وقتی شما وارد یک ساختمان می شوید اولین چیزی که به چشمتان می خورد پله ها و ورودی ساختمان می باشد. به همین دلیل کثیفی و یا تمیزی آن بسیار مهم است.

نظافت راه پله و مشاعات آن کار بسیار سختی است و بهتر است برای تمیز کردن این محیط از نظافتچی و یا شرکت های خدماتی و نظافتی کمک بگیرید. در صورت درخواست نظافتچی از شرکت های خدماتی باید بدانید که تمیز کردن راه پله شامل چه مواردی می شود. ما در این مطلب قصد داریم برای شما در رابطه با همین موضوع بگوییم.

در این مطلب به برخی از سوالاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود پاسخ داده خواهد شد. برای مثال اگر شما در شرق تهران زندگی می کنید، قطعا برای این کار می خواهید بدانید چگونه بهترین شرکت نظافت راه پله شرق تهران را تشخیص دهید.

یکی از سوالاتی که برای نظافت راه پله غرب تهران پیش می آید این است که تهیه مواد شوینده و لوازم و تجهیزات برای این کار بر عهده ی شرکت است و یا بر عهده ی خود فرد متقاضی. همچنین لازم است شما بدانید در صورت نارضایتی از نظافتچی چه کار باید بکنید.

نظافت راه پله و مشاعات

در صورت درخواست نظافتچی از شرکت های خدماتی و نظافتی برای نظافت راه پله و مشاعات ساختمان همان طور که گفتیم باید یک سری کارها انجام شود. در این قسمت می خواهیم درباره ی این کارها به شما بگوییم که شامل موارد زیر می شوند:

  • نظافت و شستشوی شیشه ها ی ساختمان و راه پله ها
  • تمیز کردن و شستشوی کابین آسانسور
  • شستشوی حیاط و پارکینگ ساختمان
  • تمیز کردن و شستشوی تمامی محوطه
  • شستشوی راهروهای ساختمان
  • تمیز کردن درب های ورودی ساختمان
  • نظافت تمامی کلید پریزها
  • شستشو و تمیز کردن راه پله های ساختمان که بهتر است از بالا به پایین این کار انجام شود
  • شستشو و نظافت نرده های ساختمان

علاوه بر مواردی که گفته شد پیشنهاد می کنیم در صورتی که ساختمان شما نوساز است و یا به تازگی بازسازی شده است در زمان درخواست نظافتچی حتما این مورد را اطلاع دهید و بگویید که می خواهید نخاله های ساختمانی در نظافت راه پله و مشاعات از ساختمان خارج شوند.

در صورتی که به تازگی ساختمان را نقاشی کرده اید، این موضوع را بیان کنید. همین موارد کوچک و پیش و پا افتاده در عملکرد بهتر شرکت در زمان اعزام نظافتچی تاثیر به سزایی دارد. بنابراین بهتر است این موارد را از قبل به شرکت های نظافتی اطلاع دهید.

نظافت راه پله غرب تهران

برای امور نظافتی، محله و منطقه ای که در آن زندگی می کنید بر قیمت آن تاثیر دارد. برای مثال قیمت نظافت راه پله غرب تهران با شرق و یا شمال تهران تفاوت دارد. این موضوع طبیعی است، چرا که میزان درآمد و استطاعت مالی آن منطقه باید متناسب با میزان مبلغی که می خواهد پرداخت شود، باشد.

همچنین موضوع دیگری که بر قیمت نظافت راه پله غرب تهران تاثیر دارد، تعداد طبقات و کارهای اضافه تری است که می خواهید برای شما توسط نظافتچی انجام شود. توصیه می کنیم که هر گونه کار اضافه تری برای امور نظافتی مد نظرتان می باشد، حتما از قبل با شرکت در میان بگذارید تا مشکلی ایجاد نشود.

در صورتی که از نظافتچی ای که برای شما اعزام شد راضی نبودید بلافاصله با شرکت تماس بگیرید و نارضایتی های خود را عنوان کنید. اگر شما از یک شرکت معتبر درخواست نظافتچی کرده باشید باید آن ها در سریع ترین زمان ممکن نارضایتی شما را برطرف کنند.

توصیه می کنیم حتی اگر در اوایل و اواسط کار نظافتچی، از کارش راضی نبودید، همان موقع با شرکت تماس بگیرید و درخواست نظافتچی جدید کنید. توجه کنید که حتی در قبال این موضوع نباید از شما مبلغ اضافه تری دریافت شود. چرا که مشکل از عدم درست نظافت راه پله در غرب تهران بوده است.

 نظافت راه پله شرق تهران

برای نظافت راه پله شرق تهران عموما تهیه مواد شوینده و همچنین لوازم و تجهیزات آن بر عهده ی شما می باشد. اما شرکت هایی وجود دارند که خودشان برای شما همراه با اعزام نیرو مواد شوینده و تجهیزات لازم را ارسال می کنند.

این شرکت ها جزو شرکت های معتبر هستند، به دلیل آن که زحمت این کار را به شما نمی دهند. همچنین قطعا خود این افراد از بهترین مواد شوینده و برترین برند ها اطلاع دارند. بنابراین بهتر است این کار بر عهده ی شرکت باشد تا نظافت راه پله شرق تهران با کیفیت بهتری انجام شود.

دقت داشته باشید که نظافتچی کار خودش را برای نظافت راه پله شرق تهران از کجا شروع می کند. مهم است که نظافت راه پله شرق تهران ابتدا از جارو زدن پله ها آن هم از بالا به پایین شروع شود. پس از آن باید نظافت و شستشوی تمامی محوطه ی حیاط و همچنین پارکینگ انجام شود، و در انتهای کار باید نظافتچی تمامی آشغال ها و زباله ها را جمع کند و به سطل زباله منتقل کند.