برخی از مهمترین خصوصیات متولدین فروردین

 فروردین یعنی نوزاد طبیعت

سمبل: برّه

عنصر وجود: آتش

شعار: من هستم

سنگ خوش یمن: الماس

سیّاره: مریّخ

فلّز وجود: آهن

شخصیّت: کاردینال

رنگ محبوب: زرد

مهمترین شاخصه ها: الهام پذیر، فعّال و پیشرو، راهنمای فوق العاده ای است

خصوصیات متولدین فروردین

 خصوصیات متولیدن فروردین

روح و کالبد متولدین فروردین با عشق و محبت عجین است. همین باعث شده است که اگر فردی پیاله ای از عشق به سمت این افراد تعارف کند، متولدین فروردین آن را با خوشحالی هر چه تمام تر می نوشند و از عشق و محبت سرمست می شوند.

روح متولدین فروردین تشنه عشق و محبت است و اگر به این نهال تازه پا، عشق نرسد، از پای درخواهد آمد و خواهد شکست.

متولد فروردین به این دنیا پای گذاشته است تا به او عشق بورزند و خواسته‌های عاشقانه‌اش را فراهم کنند. زمانی می‌توانید رضایت یک فروردین ماهی را جلب کنید که او را از عشق لبریز کنید.

متولدین فروردین در برخورد و مصاحبت با دیگران، روحیه‌ای کاملاً دوستانه دارند و در بسیاری از موارد نیز لبخند می‌زنند؛ اما باید بدانید این افراد در اراده خود بسیار محکم هستند و برای تغییر دادن پیش انگاره های آن‌ها باید تلاش زیادی کنید.

متولدین فروردین، عاشق قدرت هستند و دوست دارند این قدرت خود را صرف جلب عشق دیگران کنند.

متولدین فروردین سرشار از شور و انرژی هستند. آرام و قرار ندارند و جنب‌وجوش و فعالیت جزوی از وجود آن‌هاست.

متولدین این ماه بسیار حقیقت‌جو بوده و نمی‌توانند چشم خود را بر روی ضعف دیگران ببندند. از این ‌رو همواره افراد رکی هستند.

متولدین فروردین صبر و طاقت بالایی دارند؛ گاهی زمانی را برای خلوت کردن با خود نیاز دارند تا بتوانند مجدداً به مسیر عشق بازگردند.

از لحاظ فکری و ظاهری همیشه جوان‌تر از سنشان نشان می دهند و این نیز برای دیگران بسیار خوشایند است.

متولدین فروردین اعتماد به ‌نفس بالایی دارند و در هر گروه و دسته‌ای که باشد، به دنبال ریاست در آن هستند.

متولدین فروردین، افرادی با شهامت، هوشیار و زرنگ هستند؛ بنابراین می توانید با خیال راحت به این افراد اعتماد کنید.

متولدین فروردین کمی عجول و خودخواه و سرکش هستند. به همین دلیل ممکن است تصمیماتی را در طول زندگی بگیرند که برایشان چندان خوشایند نباشد.

متولدین فروردین یک‌رنگی را به همه چیز ترجیح می‌دهند. اولویت آن‌ها صاف، ساده و صادق بودن است. به همین دلیل از دوز و کلک و رودست زدن متنفرند.

اگر با دوز و کلک که خط قرمز آن‌هاست قلبشان را شکستید، توقع نداشته باشید همان فرد قبلی شوند. البته ممکن است شما را ببخشند، اما هرگز فراموش نمی‌کنند و بعد از آن حریمشان را با شما حفظ خواهند کرد.

متولدین فروردین در عشق ورزی بسیار حسودند. آن‌ها تشنه عشق هستند و با روحیه کمال طلبی که دارند، می‌خواهند تمام عشق شما متوجه آن‌ها باشد.

زن متولد فروردین دارای خصوصیات بسیار زیادی است. او اعتماد به‌ نفس بالایی دارد و می‌تواند تمام کارها را به نحو احسنت انجام دهد. برای او فرقی ندارد آرایشگری باشد یا خلبانی، او کارش را به بهترین شکل ممکن به پایان می‌رساند.

هرگز از عصبانیت و ناملایمتی های یک زن متولد فروردین ناراحت نشوید. چراکه عصبانیت‌های او ظاهری است. درعوض او قلبی مالامال از عشق دارد و به همین دلیل مهربانی، عشق و صفای زیادی را در اخلاق و رفتار او حس خواهید کرد.

متولدین زن فروردین عموماً خوش‌رو و خوش ‌برخورد هستند و از بودن و وقت گذراندن در کنار آن‌ها لذت خواهید برد.

متولدین فروردین بسیار خوش سر و زبان هستند. بهتر است آن‌ها را ساحره هایی بدانید که با کلام پرمغز و معنای خود شما را مست جادوی خود می‌کنند.

هرگاه در موضوعی نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید روی مردان متولد فروردین حساب کنید. آن‌ها وجود پاکی دارند و صلاح شما را می‌خواهند و با قلبی لبریز از عشق شما را به بهترین شکل ممکن هدایت می‌کنند. فقط کافی است آن‌ها را از خودتان بدانید و با آن‌ها راحت باشید تا آن‌ها نیز بتوانند به راحتی راه درست را به شما نشان دهند

متولدین فروردین عاشق جشن و سرور و پای‌کوبی هستند. آن‌ها مهمانی‌ها را عاشقانه دوست دارند و به جمع دوستان خود عشق می‌ورزند. جشن برای این افراد با جنب‌وجوش و فعالیت عجین شده است و جشن را به دلیل جنب‌وجوش و شور و نشاط آن دوست دارند.

زنان متولد فروردین در خانه‌داری، فرزندداری و شوهرداری نمونه هستند. این زنان در تمام امور رضایت همسر را مد نظر قرار می‌دهند؛ اما لازمه این رضایت آن است که شما نیز به آن‌ها عشق بورزید؛ زیرا عشق خط قرمز زنان متولد فروردین است.

متولدین فروردین بسیار خوش‌بین هستند و شک و شبهه‌ای درباره زندگی در ذهن آن‌ها راه ندارد؛ اما باید با آن‌ها راست‌گو باشید؛ زیرا هر دروغی هرچقدر هم که کوچک باشد، به آن‌ها صدمه می‌زند و قلبشان را می‌شکند.

هرگز سعی نکنید متولدین ماه فروردین را کنترل کنید. آن‌ها کنترل کردن خود را دلیل بر عشق شما نمی‌دانند. محدود کردن متولدین فروردین نتیجه عکس دارد. اگر می‌خواهید یک متولد فروردین را در مشت خود داشته باشید و او را مال خود کنید، بهتر است به جای محدود کردن، به او دیوانه‌وار عشق بورزید. تنها راه ورود به قلب او عشق و محبت است.

مادیات برای متولدین فروردین مهم است؛ اما صفا و صمیمیت از آن نیز مهم‌تر است. او بزرگ‌ترین دارایی خود را آسایش و صمیمیت می‌داند. به همین دلیل بهترین هدیه‌ای که می‌توانید به او ارمغان دهید، یک آغوش گرم عاشقانه است.

متولدین فروردین در سختی‌های زندگی زود جا نمی‌زنند و با صبر و طاقت خود خشت به خشت برای تعمیر بنای عاشقانه خود تلاش می‌کنند. آن‌ها را در بهبود شرایط زندگی و مبارزه با سختی‌ها یاری کنید و نگذارید احساس تنهایی کنند.