مرداد ماهی ها تمام تلاششان را می کنند تا یک رابطه عاشقانه بدون نقص را شروع کنند. آن ها کمال طلب هستند و یک عشق کامل را مطالبه می کنند.

خصوصیات متولدین مرداد

وجود متولدین مرداد سرشار از محبت است. آن ها نسبت به همه مهربان هستند و می خواهند دنیا را با عشق و محبت تسخیر کنند. محبت یک مرداد ماهی به حدی است که خود را به فرصت در دل همه جا می کند.

تنفر از دروغ یکی از بارزترین خصوصیات متولدین مرداد است. آن ها حتی کوچکترین دروغ را نمی توانند تحمل کنند. اگر فردی به آن ها دروغ بگوید دیگر نمی تواند اعتماد آن ها را جلب کند.

قدرت طلبی را می توان یکی از خصوصیات متولدین مرداد به شمار آورد. آن ها همواره به دنبال قدرت می گردند و حاضرند برای کسب آن مبارزه کنند.

متولدین مرداد بسیار ثابت قدم هستند. آن ها هر گاه تصمیم به انجام کاری داشته باشند، آن را با تمام قدرت انجام خواهند داد. آن ها برای دستیابی به موفقیت هرگز تسلیم نمی شوند و با تلاش های بی وقفه، تمامی موانع سر راه خود را کنار می زنند.

یکی دیگر از خصوصیات متولدین مرداد، عشق شهرت بودن آن ها است. آن ها دوست دارند همه آن ها را بشناسند و به آن ها احترام بگذارند. آن ها قدرت را در شهرت می بینند. از نظر آن ها کسی قدرتمند است که مشهور باشد. به همین دلیل بیشتر الگوهای زندگی آن ها از میان افراد مشهور انتخاب می شود.

مردادی ها معمولا مغرور هستند. وجود نوعی اعتماد به نفس در درون آن ها باعث می شود خودشان را از عالم جدا بدانند و فکر کنند که مرکز این عالم هستند و به نوعی مردم به اندازه آن ها به اسرار جهان پی نبرده اند.

مردادی ها معمولا روحیه خوبی دارند. بشاش و سرحال بودن از خصوصیات متولدین مرداد است. آن ها سعی می کنند مشکلات و سختی های زندگی تا حد ممکن تاثیری بر روی رفتار آن ها نگذارد و همواره تلاش دارند که لبخند بزنند.

یکی از خصوصیات متولدین مرداد که البته چندان هم خوب نیست، خود خواه بودن آنان است. مردادی ها منافع خود را به هر چیزی ترجیح می دهند. البته آن ها خانواده را نیز جزوی از خودشان می دانند. آن ها خود را در حفظ منافع شخصیشان از دیگران جدا می دانند.

مردادی ها در اصطلاح بد پیله هستند و وقتی روی یک چیزی کلید می کنند تا وقتی به رمز و راز آن به صورت کامل پی نبرند، دست بردار نیستند.

وقتی با متولدین مرداد برخورد کنید، به ادب آن ها پی خواهید برد. احترام گذاشتن به دیگران جزو خط قرمزهای همیشگی رفتاری آنان است.

متولدین خرداد افرادی مقتدر هستند و وقتی یک حرفی را می زنند تا پایان بر روی آن می مانند و با قدرت در جهت تحقق آن تلاش می کنند و در این مسیر از هیچ مانعی هراس ندارند.

فعال و پرتلاش بودن نیز یکی دیگر از خصوصیات متولدین مرداد است. یک مردادی تا وقتی یک کاری را به سرانجام نرساند حتی لحظه ای دست از تلاش نمی کشد.

یک مردادی به دنبال ریاست است. او دوست ندارد از کسی فرمان ببرد، بلکه دوست دارد خودش فرمانروای یک جمع بزرگ باشد و همه به حرف هایش به خوبی عمل کنند.

مردان مردادی معمولا دارای اخلاق با ثباتی هستند. رفتار آن ها خیلی کم دستخوش تغییر می شود و آن ها بر خط و مشی خود باقی خواهند ماند.

مردان مردادی بسیار بلند نظر هستند. آن ها از جمله افرادی نیستند که فقط تا نوک بینی خود را ببینند. آن ها معمولا در بسیاری از موضوعات کلان، دید جامع و غالبا بزرگی دارند.

زنان مردادی بسیار شیک پوش هستند و بیشتر جذابیت آن ها نیز از همین شیک پوشی آنان منشا میگیرد.

مردان مردادی به هیچ عنوان اهل کینه به دل گرفتن نیستند و می توانند به راحتی چشمشان را روی اشتباهات شما ببندند و شما را ببخشند.

زنان متولد مرداد دوست دارند از آن ها تعریف و تمجید شود. آن ها با تعریف دیگران قدرت می گیرند و اگر این تعریف و تمجید از سوی همسرشان باشد، عشق میان آن ها چند برابر خواهد شد.

خشم مردان مردادی بسیار طوفانی است. سعی کنید هرگز آن ها را عصبانی نکنید. چون پشیمان می شوید. آن ها خیلی کم عصبانی می شوند، ولی عصبانیتشان بسیار ترسناک است.

زنان متولد مرداد بسیار اهل خانه و زندگی هستند. اغلب زنان مردادی در میان دوستان و اقوام به عنوان زنانی کدبانو شناخته می شوند و همه از خانه داری و دست پخت آن ها تعریف می کنند.

مردادی ها، معمولاً در زندگی راه راست در پیش می‎گیرند و کمتر به انحراف کشیده می‎شوند. اغلب افرادی با عزت و دارای طبعی بلند هستند. بعضاً به مقامات بالا می‎رسند.

دختران مردادی به تجملات عشق می ورزند. آن ها عاشق وسایل و مکان های اشرافی هستند. آن ها دوست دارند تمام زندگی آن ها شاهانه اداره شود و از این نوع زندگی لذت می برند.

مردهای متولد مرداد کمی ولخرج هستند. آن ها هر چیزی را که دوست داشته باشند بدون توجه به قیمتش خریداری می کنند. به علاوه آن ها بسیار دست و دلباز هستند و بدون هیچ چشم داشتی به دیگران کمک می کنند.

زن مردادی، مادری مهربان و صمیمی است که می‌کوشد فرزندان خود را مستقل و دارای اعتماد به نفس بار بیاورد.

یکی از مهمترین خصوصیات متولدین مرداد، خون گرمی و خوش برخوردی آنان است.

مردادی ها اغلب آدم‌های کارآمدی هستند، به نحوی که اغلب کار‌های منزل را شخصا و با مهارت تمام انجام می‌دهند.

عیب زنان مردادی این است که اغلب زود به جوش می‎آیند و خویشتن داری خود را از دست می‎دهند.

متولدین مرداد معمولا مورد احترام دیگران هستند و دیگران ارزش زیادی برای آنان قائل هستند. بسیاری از افراد روی حرف های آنان حساب باز می کنند.