نظافت منزل

نظافت منزل فوری امروزه دارای اپلیکیشن و خدمات زیادی است. شما می توانید برای نظافت منزل با شماره های مراکز مختلفی تماس بگیرید. امروزه شرکت‌ های زیادی تحت عنوان خدمات نظافتی مشغول به فعالیت می باشند که شما می‌ توانید با شماره خدمات نظافت منزل آن‌ ها تماس گرفته و درخواست کنید تا منزل شما را نظافت کنند.

همچنین بسیاری از این شرکت‌ ها برای مراکز اداری هم نیرو اعزام می نمایند. ما در این مقاله قصد داریم برای شما در رابطه با نظافت منزل و همچنین خدماتی که هر شرکت می‌ تواند به شما ارائه دهد صحبت کنیم. امیدواریم این مطلب بتواند مورد استفاده ی شما قرار گیرد و اطلاعات مفیدی به شما بدهد.

در ابتدا باید بگوییم خدمات نظافت منزل و یا ادارات شامل یک سری کارها می‌ شود که این کارها عبارتند از:

  • تمیز کردن و شستشوی سرویس بهداشتی و حمام
  • تمیز کردن و شستن دیوارها و درها و انجام لکه گیری
  • مرتب کردن و نظافت کردن وسایل داخل کابینت ها و کمد ها
  • گردگیری کردن و نظافت کردن لوسترها
  • شستن شیشه ها و کف و همچنین لکه‌ گیری کردن آن ها
  • شستن راه پله ها و نرده ها و تمیز کردن آن ها
  • نظافت وروری و آسانسور و حیاط

 مواردی که گفته شد نمونه کارهایی می‌ باشد که هر شرکت نظافت منزل موظف است برای شما انجام دهد. البته بهتر است از هر شرکتی که درخواست نظافت منزل می کنید، از قبل به آن ها بگویید چه خدماتی مدنظر شما است تا آن ها برای شما انجام دهند.

نظافت منزل فوری

در برخی مواقع امکان دارد شما به دلیل یک موضوعی نیاز به نظافت منزل فوری داشته باشید. مثلاً در مواقعی که شما وقت کافی برای خانه‌ تکانی عید نداشته باشید و نزدیک به عید باشد، و یا آن که قرار است برای شما مهمان بیاید و وقت کمی برای نظافت منزل دارید.

در این‌ صورت شما می‌ توانید از شرکت‌ های خدماتی درخواست نظافت منزل فوری کنید تا آن شرکت برای شما افرادی را بفرستد که در کمترین زمان ممکن منزل شما را کاملا نظافت کنند. شرکت‌ های خدماتی معمولا پرسنل خانم و آقایی که آموزش دیده‌ اند در این‌ مواقع برای شما اعزام می‌ کنند.

این افراد موظف اند راه‌ پله و کلیه مشاعات ساختمان شما را شستشو کنند و همچنین اگر شما درخواست کنید می‌ توانند برای شما فرش و یا موکت منزلتان را بشویند. حتی در صورت درخواست شما می شود خشکشویی مبل را در منزل شما انجام داد. لازم به ذکر است که بگوییم دقت داشته باشید در رابطه با نظافت منزل فوری باید افرادی که برای شما فرستاده می شوند، عدم اعتیاد و سوء پیشینه داشته باشند.

البته در زمانی که این افراد توسط شرکت خدماتی استخدام می شوند این موارد بررسی خواهد شد. اما اگر شما در موارد بسیار نادر این موضوع را مشاهده کردید حتما با آن شرکت خدماتی تماس گرفته و این موضوع را با آن‌ ها در میان بگذارید.

اپلیکیشن نظافت منزل

اخیرا در بین برنامه‌ ها اپلیکیشن نظافت منزل هم وجود دارد که شما می‌ توانید از طریق این برنامه برای نظافت منزل خود اقدام کنید. معمولا در اپلیکیشن نظافت منزل مواردی مانند خانه‌ تکانی عید، نظافت ادارات و شرکت‌ ها، نظافت راه‌ پله‌ ها و کلیه مشاعات ساختمان و نظافت منزل وجود دارند، که در صورت درخواست شما آن شرکت برایتان نیروی ساعتی اعزام می‌ کند.

نیروی ساعتی به این معنا می باشد که بابت هر ساعت نظافت مبلغی از شما دریافت می شود. برای درک بهتر، این موضوع را با یک مثال برایتان توضیح می‌ دهیم. در صورتی‌ که شما از اپلیکیشن نظافت منزل درخواست کارگر کنید و آن شرکت برای شما نیرو اعزام کند، در پایان آن روز مقدار مبلغی که شما باید پرداخت کنید این‌گونه حساب می‌ شود.

اگر شرکت برای هر ساعت کار کردن 50،000 تومان در نظر گرفته باشد، و اگر برای شما آن کارگر به میزان 5 ساعت کار کرده باشد، شما باید مبلغ 250،000 تومان را پرداخت کنید. البته این موردی که گفته شد تنها یک مثال می باشد، و هر شرکتی که دارای اپلیکیشن نظافت منزل است نرخ خود را دارد.

شماره خدمات نظافت منزل

یکی از مواردی که افراد نزدیک سال نو زیاد پرس‌ و جو می‌ کنند شماره خدمات نظافت منزل می‌ باشد. با وجود مشغله هایی که در حال حاضر اکثریت خانم‌ های خانه‌ دار دارند، دیگر زمانی برای خانه‌ تکانی و نظافت خانه باقی نمی ماند. بنابراین در نزدیکی عید اکثرا افراد به دنبال شماره خدمات نظافت منزل می‌ گردند.

شما می‌ توانید از دوستان و آشنایان خود این مورد را پرس‌ و جو کنید و همچنین می‌ توانید با کمی تحقیق و گشتن در اینترنت شماره خدمات نظافت منزل برای خود پیدا کنید. اما از آن جایی‌ که این افراد به منزل شما یعنی خصوصی‌ ترین حریم شما وارد می شوند، بهتر است مواردی را در نظر داشته باشید.

حتماً سعی کنید سابقه و پیشینه ی این شرکت را بررسی کنید. همچنین اگر بتوانید شماره خدمات نظافت منزل را از فردی که به آن اعتماد کامل دارید بگیرید خیلی بهتر می باشد. چرا که اطمینان پیدا می کنید افرادی که برای نظافت به خانه ی شما می آیند امین حریم خصوصی شما هستند.