تعداد فالوور برای بسیاری از پیج های کاری و تجاری اهمیت ویژه ای دارد، به طوری که حتی کاربران این نوع پیج ها اقدام به خرید فالوور می کنند. هدف از خرید فالوور داشتن پیجی فعال با طرفداران زیاد و در نتیجه پیدا کردن تعداد زیادی فالوورهای تخصصی می باشد. در واقع این کاربران با خرید فالوور اینستاگرام در کنار پست های جذاب خود می توانند در مدت زمان کوتاه تری به نتیجه مورد نظر خود دست پیدا کنند. در میان تمامی کاربران اینستاگرام، تعدادی از کاربران پیج های مختلف وجود دارند که در جهت رقابت و ایجاد سرگرمی برای جمع آوری لایک و فالوور بصورت بی هدف اقدام به خرید فالوور می کنند. در مجموع می توان گفت خرید فالوور از راه های افزایش فالوور پرسرعت است. در هر صورت در هنگام خرید فالوور باید دقت کنید که از جاهای معتبر برای خرید اقدام نمایید.

خرید فالوور

افزایش فالوور در اینستاگرام

همانطور که می دانید افزایش فالوور در موفقیت شما در کسب و کار و تجارت نقش مهمی دارد. شما می توانید با این افزایش فالوورهای خود، کاربران و مشتریان زیادی را به خود جذب کنید. افزایش فالوور در اینستاگرام باعث می شود شما رشد چشمگیری در این شبکه اجتماعی داشته باشید. جالب است بدانید که افزایش فالوور همچنین باعث افزایش شهرت شما در بین سایر کاربران و مشتریان خواهد شد. راه های مختلف و زیادی برای افزایش تعداد فالوور در اینستاگرام وجود دارد که در این قسمت به معرفی آن خواهیم پرداخت. اشتراک گذاری تصاویر زیبا در اینستاگرام باعث می شود که سایر کاربران برای فالو کردن شما ترغیب شوند. استفاده از گزینه تگ کردن و کامنت گذاری صحیح از دیگر راه هایی است که شما را در جذب فالوور کمک می کند. توجه داشته باشید که افزایش فالوور با استفاده از این روش ها به زمان طولانی تری نیاز دارد.

فالوور واقعی اینستاگرام

فالوور واقعی در واقع اکانت یا پیج هایی هستند که تمام بخش های آن به طور کامل تکمیل شده باشد و این پیج از دید اینستاگرام و سایر کاربران حقیقی به نظر برسد. توجه داشته باشید که هنگام افزایش فالوور یا خرید فالوور از سرویس ها و روش هایی بهره بگیرید که پروفایل یا فالوور واقعی در اختیار شما قرار بدهند. فالوور واقعی تاثیر مثبتی در اکانت شما دارد و باعث جلب اعتماد کاربران و افزایش سطح پیج شما می شود، بنابراین به دست آوردن فالوور واقعی بسیار با ارزش است. سایت متقاضی از جمله سایت های معتبری است که می تواند خدمات ویژه ای در این راه به شما ارائه دهد. شما با مراجعه به سایت متقاضی و درخواست هر تعداد فالوور واقعی که برای پیج خود نیاز دارید، می توانید از تجربه و تخصص سایر افراد بهره بگیرید.

فالوور غیر واقعی

این روزها در شبکه اجتماعی اینستاگرام پیج های زیادی به چشم می خورد که دارای فالوورهای زیادی هستند، اما وقتی به این پیج ها مراجعه می کنیم و آنها را مورد بررسی قرار می دهیم، متوجه می شویم که بخش زیادی از فالوورهای آنها غیر واقعی و دارای پیج فیک هستند. اگر برای پیج کاری خود به دنبال افزایش فالوور می باشید، توجه کنید که فالوور غیر واقعی و فیک در اینستاگرام تعامل صفحه شما را کاهش می دهد و بر روی پیج شما تأثیر منفی زیادی می گذارد. امروزه بسیاری از سایت های غیر معتبر اقدام به فروش فالوور فیک می کنند و از این کار سود زیادی به جیب می زنند. تنها مزیتی که فالوور غیر واقعی برای شما دارد جلب توجه کاربران دیگر است. از جمله معایبی که فالوور غیر واقعی دارد، عدم تناسب بین تعداد فالوورها و تعداد لایک ها است و این برای سایر کاربران قابل تشخیص می باشد و در نهایت باعث عدم اعتماد آنها می شود. لازم است بدانید که اینستاگرام پیج هایی را که دارای فالوورهای غیر واقعی و غیر فعال زیادی هستند را بلاک یا حذف می کند.

نقش بات ها در اینستاگرام

بدون شک بهترین و کم هزینه ترین راه افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام استفاده از بات می باشد. بات ها توانایی این را دارند که مانند یک شخصیت مجازی به صورت خودکار در جهت تمام فعالیت های لازم برای کسب فالوور اقدام نمایند. دنبال کردن کاربران ، همچنین لایک کردن پست های آنها از جمله کارهایی است که توسط بات انجام می شود و شما را در رسیدن به هدف افزایش فالوور واقعی کمک می کند. اگر به یک ربات حرفه ای اینستاگرام احتیاج دارید می توانید درخواست خود را در سایت متقاضی ثبت نمایید. افراد متخصص در این امر این خدمات را به شکل حرفه ای به شما ارائه می دهند.