پارچه رو مبلی لاکچری و یا نانو اسامی انواع پارچه مبلی می باشد. شما می توانید در این مطلب درباره ی انواع قیمت ارزان آن آشنا شوید. در قدیم به مانند الان از مبلمان استفاده نمی شده است. اما در حال حاضر در هر خانه ای قطعا یک دست مبلمان وجود دارد.

طرح و نقش پارچه رو مبلی میتواند در دکوراسیون و زیبایی خانه ی شما بسیار تاثیر داشته باشد. در بازار انواع مختلفی از پارچه رو مبلی وجود دارد. که اگر شما در رابطه با کیفیت و اسامی انواع پارچه رو مبلی اطلاع نداشته باشید قطعا در زمان خرید سردرگم می شوید.

انواع پارچه مبلی

همچنین این که شما قصد دارید از این پارچه در چه محیطی استفاده کنید بر روی خرید شما تاثیر می گذارد. چرا که نوع مبل و پارچه ای که برای آن استفاده می شود در محیط محل کار با خانه متفاوت می باشد. برای مثال شما نمی توانید در یک مطب پزشک از مبلمان کلاسیک استفاده کنید.

همچنین زمانی که مبلمان شما راحتی می باشد نمی توان برای پارچه ی آن از پارچه رو مبلی لاکچری و یا طرح هایی که با آن هماهنگی ندارد، استفاده کرد. شما در این مطلب با اسامی انواع پارچه مبلی و همچنین قیمت پارچه مبلی ارزان آشنا خواهید شد.

برای آن که در زمان خرید بدانید چه جنسی و چه طرحی مناسب محیطی که می خواهید استفاده کنید می باشد، پیشنهاد می کنیم این مطلب را حتما مطالعه فرمایید.

اسامی انواع پارچه مبلی

برای مبلمان از انواع مختلفی پارچه استفاده می شود که در این قسمت قصد داریم برای شما از اسامی انواع پارچه مبلی صحبت کنیم. این پارچه ها به سه دسته کلی تقسیم می شوند: پارچه های با مواد طبیعی، پارچه های با مواد دست ساز یا مصنوعی، پارچه های ترکیبی.

در بازار انواع مختلفی از پارچه برای مبلمان وجود دارد که هر کدام مزایا و معایبی دارند. اسامی انواع پارچه مبلی عبارتند از:

• نخی از نوع طبیعی بوده و بسیار نرم است و طرح های مختلفی در بازار دارد.

• پشمی از نوع طبیعی است و به علت انتقال گرما مناسب مناطق سردسیر می باشد.

• چرمی از نوع مصنوعی بوده و ویژگی آن عدم نفوذ آب است.

• کتان جزو دسته طبیعی است و از الیاف گیاهی ساخته می شود.

• جیر از پوست بز و یا گوساله درست شده است و طبیعی می باشد.

• مخمل این نوع از پارچه رو مبلی طرف داران زیادی دارد و در رنگ های مختلف وجود دارد.

• بسیار براق و نازک است و مناسب مبلمان کلاسیک می باشد.

• جین این مدل به محیط شما حس مدرن بودن می دهد و جزو یکی از سبک های جدید است.

• ریون بسیار سبک بوده و دارای قابلیت کشسانی بالا می باشد.

• ویسکوز از الیاف طبیعی ساخته میشود و این مدل از پارچه رو مبلی جذب رطوبت زیادی دارد.

• نایلونی مقاومت بسیار بالایی دارد و پیشنهاد می کنیم آن را با پارچه مخمل استفاده کنید.

• پلی استر از نوع مصنوعی بوده و دوام و مقاومت بسیار بالایی دارد.

قیمت پارچه مبلی نانو

یکی از اسامی انواع پارچه مبلی نانو می باشد که ما ترجیح دادیم این مدل را جداگانه برای شما توضیح دهیم. قیمت پارچه مبلی نانو بسته به کیفیت و مرغوبیتش در بازار متفاوت است. مزایای این پارچه به قدری زیاد است که قابل شمارش نیست، اما ما به چند مورد اشاره خواهیم کرد.

پارچه مبلی نانو ضد آب و ضد لک بوده و همچنین آنتی باکتریال است. این مدل مناسب کسانی که دارای فرزند کوچک هستند می باشد. از دیگر مزایای این پارچه می توان به ضد حریق بودن آن اشاره کرد. این پارچه به دلیل داشتن تکنولوژی نانو در مقابل مواد شوینده بسیار مقاوم بوده و همین موضوع باعث می شود تا شما سالیان بسیار زیادی نیازی به تعویض پارچه مبلی خود نداشته باشید.

قیمت پارچه مبلی نانو ممکن است کمی با دیگر پارچه ها متفاوت باشد اما به علت ضد لک بودن و همچنین خاصیت آنتی باکتریال داشتن شما را از شستشو و تمیز کردن مداوم بی نیاز می کند. همچنین به دلیل مقاوم بودن در برابر مواد شوینده و کیفیت بسیار بالا تا مدت زیادی نیازی به خریداری و تعویض پارچه نیست.

این موضوع می تواند برای شما بسیار مقرون به صرفه باشد. بنابراین می بینید که قیمت پارچه مبلی نانو نسبت به مزایایی که دارد بسیار مناسب می باشد.

قیمت پارچه مبلی ارزان

قیمت پارچه مبلی ارزان را می توانید از یافت آباد، عبدل آباد، دلاوران، خیابان ولیعصر، خیابان زرتشت، دروازه دولت و بازار بزرگ بگیرید. همچنین باید بگوییم قیمت پارچه مبلی ارزان دلیل بر بی کیفیتی آن نمی باشد. مدل هایی از پارچه رو مبلی وجود دارد که با وجود داشتن قیمت پایین و ارزان، کیفیت خوبی دارند.

معمولا جنس های طبیعی قیمت بیشتری نسبت به جنس های مصنوعی دارند. اما بسیاری از پارچه مبلی های ارزان و مصنوعی وجود دارد که دارای زیبایی زیادی می باشد. بنابراین نسبت به کیفیت آن زیاد حساس نباشید.

به خصوص اگر شما جزو دسته افرادی هستید که دوست دارید زود به زود دکوراسیون خانه خود را عوض کنید، پیشنهاد می کنیم قیمت پارچه مبلی ارزان را انتخاب کنید تا بتوانید هر زمانی که خواستید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

پارچه مبلی لاکچری

ما در این مطلب سعی کرده ایم درباره ی انواع پارچه مبلی لاکچری برای شما بگوییم. امیدواریم توانسته باشیم شما را با انواع پارچه مبلی لاکچری و ساده آشنا کنیم. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بهتر سری به بازار هایی که پارچه مبلی لاکچری و ساده می فروشند بزنید.